Witaj na mojej stronie!

Są na świecie miejsca, które pomagają nam sobie wyobrazić, jak może wyglądać raj. Ci, którzy je odwiedzili są prawdziwymi szczęściarzami. Innym pozostają marzenia, bo niewielu stać na pobyt w raju...

/postacie/inne/troll_face.cur Nie kopiuj złodzieju 10 miejsc, które musisz zobaczyć, zanim umrzesz.


Kanion Antylopy (USA)Kanion szczelinowy znajdujący się na terenie rezerwatu Indian Nawaho w Arizonie. Miejsce jest słynne dzięki charakterystycznym snopom światła wpadającym przez szczyt Antelope.

WYSPY KO PHI PHI (Tajlandia)Miejsce przypominające raj - tak przynajmniej myślał Leonardo DiCaprio w "Niebiańskiej plaży". Woda o żywym niebieskim kolorze, klasyczne plaże oraz dziwaczne formacje skalne - wszystko to tutaj znajdziecie.

SANTORINI (Grecja)Wulkaniczna wyspa w Grecji znany z charakterystycznych budowli, panoramicznych widoków na morze, niesamowitych zachodów słońca oraz zabawy do białego rana.

MALEDIWYPerła na Oceanie Indyjskim - archipelag ponad tysiąca wysp osadzonych na 26 atolach koralowych, który słynie z pięknych plaż, turkusowych raf i idyllicznego życia.

MACHU PICCHU (Peru)

To opuszczone miasto jest najwspanialszym dowodem rozwoju cywilizacji Inków. Położone 2,5 km n.p.m. w środku tropikalnego lasu budowla oszałamia swoimi murami.

WIELKI MUR CHIŃSKIWielki Mur ciągnie się jak ogromny smok przez wszystkie chińskie pustynie, doliny, góry oraz płaskowyże, osiągając długość 8850 km. Jedna z najsłynniejszych budowli na świecie, nie tylko ze względu na swoją doniosłość i historyczne znaczenie.

ISLANDIAPiękny kraj oferujący pełen przekrój przyrody - od lodowców i wulkanów po wodospady i gejzery.

BORA-BORAKoralowy atol położony na wyspiarskim terytorium Polinezji Francuskiej. Miejsce znane przede wszystkim dzięki pięknej turkusowej lagunie oraz niezwykłej faunie pełnej tropikalnych ryb.

THE WAVE (USA)Oszałamiające wizualnie formacje skalne z piaskowca na przełomie stanów Arizona i Utah.

WIELKI KANION KOLORADO (USA)Przełom rzeki Kolorado z jego wspaniałym krajobrazem daje do myślenia swoimi rozmiarami - jest długi na 446 km, szeroki na 29 km i osiąga głębokość 1,6 km.